Modalitate de plata

Plata noastră securizată

Plata cu cardul este criptata si securizata prin NETOPIA MOBILPAY

Plata comenzii se face in mai multe moduri:

– Numerar / Ramburs 

Plata numerar este cunoscută și ca plata ramburs. Plata se face în lei, în limita maximă a 2.000 lei pentru persoanele juridice și a 5.000 lei pentru persoanele fizice, acestea reprezentant valoarea comenzii cu TVA.
Plata se va efectua în momentul în care curierul ajunge cu produsele la adresa de livrare solicitată.

– Pe baza de factura proforma cu ordin de plata( OP) .

Plata prin ordin de plată este cunoscută și ca plata prin transfer bancar. Detaliile de plată le veți primi în email-ul de confirmare al comenzii. Recomandăm ca după finalizarea transferului bancar să trimiteți dovada plății către Quicksmart.srl@gmail.com. Transferul bancar se poate realiza si prin intermediul Internet Banking.

– Prin card bancar. Card de Debit, Card de Credit in 2 – 6 rate fara dobanda

Pina la 6 rate cu Card de Credit. BT, BRD, Alpha, Garanti, Credit Europe

Plata se face cu ajutorul unui card de debit. Vei fi redirecționat către procesatorul de plăți online cu care lucrăm, NetopiaMobilPay.ro, pentru ca plata să se realizeze în condiții de deplină securitate*. Este necesar să completați toate datele pe care NetopiaMobilPay.ro le solicită prin intermediul formularului (nume, prenume, număr de card, cod de securitate). După acest moment, suma de bani este blocată în contul tău și poți verifica acest lucru. Dacă alegi această modalitate de plată nu îți este perceput niciun comision suplimentar pentru tranzacții.

Nu exista taxe sau comisioane suplimentare. Procesarea datelor de card se face in mod exclusiv pe serverele procesatorului. Noi nu solicitam si nu stocam nici un fel de detalii referitoare la cardul tau.

GARANTIA

  • Garantia pentru produsele VEITO- Persoane fizice este de pina la 24 luni, iar pentru Persoane juridice este de pina la 12 luni. 
  • Garantia pentru produsele VEITO cu preturi promotionale, reduceri de minim 30%, oferte speciale, este de 12luni . Garantia pentru INSTANT APA CALDA VEITO este valabila doar insotita de dovada Punerii in functiune/ Instalarii de catre firma sau instalator autorizat.
  • Garantia pentru automatizarile Quicksmart- Persoane fizice / juridice este de pina la 36 luni.

Garantia nu acopera eventualele scaderi de capacitate in timp, uzura in timp, care sunt normale.

Nu fac obiectul garantiei produsele care prezinta defecte fizice precum:

Lovituri, crapaturi, ciobiri, componente/piese  arse sau plesnite;

Produsele utilizate in conditii neadecvate (tensiuni de alimentare necorespunzatoare, socuri mecanice, manipulare incorecta)

Setari si instalari incorecte, surse defecte, prize fara impamantare

Quicksmart srl

RO42932786

numar ORC Suceava J33/1012/2020

Capital social 50.000lei

Sediu Social: Comuna Ipotesti, sat Ipotesti, strada Mihai Viteazu, numar 408 d2, judetul Suceava

Punct de lucru: Comuna Ipotesti, sat Ipotesti, strada Mihai Viteazu, numar 408 d2, judetul Suceava

  • Comenzile se expediaza exclusiv prin curierat, nu avem desfacere la sediul firmei

 

Obiectul de activitate al societatii:

Domeniul principal de activitate: Comert cu ridicata al bunurilor de consum, careia ii corespunde grupa CAEN 464.

Activitati secundare:

4791- Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet

4799- Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor

9521- Repararea aparatelor electronice de uz casnic

Veito Romania
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în browser-ul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.